Соціальні сигнали.

Соціальні сигнали. менш чесний, хоча він простіше

Соціальні сигнали.

Що таке соціальні сигнали і як їх використовувати для просування сайту.

На сайтах розміщують соціальні кнопки, щоб користувачі могли не тільки потрапити на сторінки/групи компанії в соціальній мережі, але і виразити зацікавленість, натиснувши кнопку «поділитися».

Активність використання відвідувачами соціальних кнопок на сайті, кількість передплатників і переходи на сайт з соціальних мереж – все це і є соціальні сигнали, на які сьогодні звертають увагу пошукові системи при ранжируванні сайтів.

Сам термін, як і тренд на використання соціальних сигналів, з’явився ще в кінці 2010-початку 2011 рр., коли Гугл і Яндекс почали враховувати кількість «лайків» Facebook «поділитися» ВКонтакте. Але саме в 2016 році соціальні сигнали стали більш значущими. Яндекс ввів Мінусинськ і, хто б що ні говорив, значимість посилальної маси знизилася, а поведінкові фактори стали «на чолі столу». До останніх відноситься соціальна активність відвідувачів на сайті.

Значимість елементів соціальної активності.

На даний момент значимість соціальної активності з соцмереж можна розподілити наступним чином:

Twitter – твіти і ретвіти; Google – кнопка +1; Вконтакті – пости (анонси) з посиланнями, репости, лайки; Facebook – share, like, коментарі.

Також є низка менш значимих факторів взаємодії з соціальними мережами:

Соціальні сигнали. що ні говорив, значимість

Кількість передплатників у групах vk.com, facebook.com і Twitter. Активність користувачів в групах: обговорення, відгуки і т. д. Згадки бренду і компанії в інших групах і на сторінках користувачів. Кількість переходів по посиланнях з соціальних мереж.

Як використовувати та покращити соціальні сигнали.

Є два основних шляхи, які можна вибрати для поліпшення соціальних сигналів.

1. Постійна робота не тільки з сайтом, але і з соціальними мережами:

регулярне розміщення анонсів новин, постів з унікальним та цікавим для користувачів контентом; розміщення кнопок соціальних мереж на помітних місцях і мотивація відвідувачів використовувати ці кнопки; використання анімації для залучення уваги і ін. методи.

Цей варіант трудомісткий і складний, але він дає вкрай лояльну і живу аудиторію, яка буде підтримувати життя у ваших групах.

2. Другий варіант – менш чесний, хоча він простіше і швидше: використання сервісів по накрутці передплатників, лайків, репостов і інших соціальних активностей. Дана міра дасть великий обсяг потрібних дій, але низької якості, так як переважна частина куплених передплатників буде висіти «мертвим вантажем» у списку і не проявляти цієї активності. Частина таких сигналів пошукові системи відфільтрують з-за низької якості і не зможуть враховувати в ранжируванні.

Висновки.

Який метод розвитку соціальних мереж вибрати – залежить в першу чергу від цілей розвитку сайту і компанії в цілому. Якщо необхідно якомога швидше потрапити в ТОП, купівля лайків і передплатників – більш раціональний хід, який допоможе заощадити час і сили на використанні даного фактора ранжування без реальних перспектив подальшого розвитку компанії в соціальних мережах.

Якщо ви хочете розвивати не лише сайт, але й компанію, а тим більше бренд, логічним вибором буде природне нарощування соціальних сигналів від «живих» відвідувачів, які з часом зіграють не останню роль у підвищенні впізнаваності вашого бренду в мережі та за її межами.

https://doxod.top/

Rent today

Reserve or Inqurie Today

[contact-form-7 404 "Not Found"]